Anasayfa  Hakkımızda  Hizmetlerimiz  Araçlarımız  Fiyat Listesi  İletişim

  Tel : 0212 882 45 61 - 0532 067 93 30 - ARAÇLARIMIZ RENT A CAR SİGORTALIDIR.

ARAÇLARIMIZ


  OPEL ASTRA SEDAN
  VOLKSWAGEN JETTA
  HYUNDAI ACCENT BLUE
   OPEL CORSA
   RENAULT CLIO
   RENAULT SYMBOL
   RENAULT FLUENCE
   HONDA CIVIC
   PEUGEOT 301
   HYUNDAI I20
   FIAT LINEA
   CHEVROLET CRUZE
   VOLKSWAGEN POLO
  VOLKSWAGEN SCIROCCO
  MERCEDES VITO
  FIAT DUCATO
 VOLKSWAGEN CARAVELLE
  altın
 

POYRAZ OTOMOBİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ


Poyraz Otomobil San. Ve Tic. Ltd. Şti 2001 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren  müşteri memnuniyeti ilke edinmiş, güler yüzlü hizmeti, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından ödün vermeden, Türkiye' nin sayılı firmaları arasında yer almıştır. Yenilikçi anlayışımız sayesinde her geçen gün memnun müşteri sayımız hızla artmaktadır. Misyonumuz müşteri taleplerini eksiksiz ve zamanında karşılamaktır. Vizyonumuz Türkiye de oto kiralama firmaları arasında, lider firma olarak yer almaktır.


Filo kiralama en az 1 araçla yapılabilir. Adı filo olmakla beraber 1 adet dahi aylık ucuz kiralama işlemine filo kiralama denir. Ancak filo araba kiralama şahıslar için avantajlı değildir. Vergisel indirimlerden ötürü filo kiralama şirketler için avantajlar sunar.

Filo kiralama avantajları

1-) Finansal avantaj yani aracı satın almak için bütçe ayırmamanız.

2-) Operasyonel avantajlar ise aracın kiralama dönemi içerisinde bakım, arıza , amortisman, kasko, sigorta giderlerinizin aracı kiralayan rent a car firması tarafından üstlenilmesi.

3- ) Vergi avantajı ise şirketler için en avantajlı boyutudur. Kiralama döneminde tüm kiralama bedeli faturanızı vergiden düşebilmektesiniz.

Filo Araba Kiralaması için şirket olmanız yeter ve gerekli koşuldur. Şirket yapınız şahıs, limited veya anonim şirketi olabilir. Şahıs firmaları için kuruluş evrakları, imza sirküleri ve vergi levhası yeterlidir. 1 gün gibi kısa sürede kiralama işlemini yapabilirsiniz.Filo olarak kiralanan aracı şirkete ait tüm personel ve hatta personel eşleri kullanabilir. Kimler kullanabilir.
Filo araç bakımları kiralayan rent a car firmasınca yapılır. Bakım zamanı gelen araç, firmanın belirttiği servise götürülür. Eğer aracın bir arızası çıkar ise firma size ek bir araba verecektir. Bir çok rent a car firması ücret talep etmeksizin kış lastiği dahi sağlamaktadır.

 

 


kiralık arabalar - kiralık araç - ucuz araç kiralama - en uygun araba kiralama - en ucuz oto kiralama - en uygun rent  a car - en ucuz rent a car-  kurumsal araç kiralama - filo kiralama - beykent oto kiralama

 
 

POYRAZ OTOMOBİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

 

©2014 Poyraz Oto Kiralama Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Uygulama KENAN YILMAZ