Anasayfa  Hakkımızda  Hizmetlerimiz  Araçlarımız  Fiyat Listesi  İletişim

  Tel : 0212 882 45 61 - 0507 213 46 85 - ARAÇLARIMIZ RENT A CAR SİGORTALIDIR.

ARAÇLARIMIZ


  OPEL ASTRA SEDAN
  VOLKSWAGEN JETTA
  HYUNDAI ACCENT BLUE
   OPEL CORSA
   RENAULT CLIO
   RENAULT SYMBOL
   RENAULT FLUENCE
   HONDA CIVIC
   PEUGEOT 301
   HYUNDAI I20
   FIAT LINEA
   CHEVROLET CRUZE
   VOLKSWAGEN POLO
  VOLKSWAGEN SCIROCCO
  MERCEDES VITO
  FIAT DUCATO
 VOLKSWAGEN CARAVELLE
  altın

Oto kiralama, günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak ikiye ayrılabilir. Günlük kiralamada havalimanları ve turistik amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise firma kullanımları ağırlıklıdır. Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur.

POYRAZ OTOMOBİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ


ARACINIZ ADRESE TESLİM EDİLİR

İster Atatürk Havalimanı ister Sabiha Gökçen veya başka adrese,  araçlarınız teslim edilir.  Ekonomik veya lüks araçlarımızla seyahat edebilme özgürlüğü ve ayrıcalığını yaşayın.

   

NAVİGASYONLU ARAÇLAR

Araçlarımızda Navigasyon Sistemi mevcuttur. Bu sayede gideceğiniz yeri kolayca bulabilir ve rahat yolculuk yapabilirsiniz. Navigasyon kullanımı hakkında Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

   

ÇOCUK YOLCU KOLTUĞU

Araçlarımızda Çocuklar için Araç Koltuğu bulunmaktadır. Bu nedenle yolculuğunuz sırasında, çocuğunuz sizinle birlikte bulunacaksa belirtmeyi unutmayınız. Müşteri Temsilcilerimiz, bu konuda size yardımcı olacaktır.

   

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİ

Yolculuğunuz süresince,  tüm beklentilerinizi karşılayacak özellikteki araçlarımızla, araç kasko sigortası güvencesinde sağlanan yol yardımı ile, yılın 365 günü hizmetinizdeyiz.

 

 

Poyraz Otomobil San. Ve Tic. Ltd. Şti  Günlük aylık yıllık araç kiralama, Filo araç kiralama,  Kurumsal araç kiralama,  Özel gün ve programlar için araç kiralama, Şoförlü araç kiralama, olarak Büyükçekmece de Hizmet vermekteyiz.

 

BÜYÜKÇEKMECE RENT A CAR FİRMALARI

Oto kiralama hizmeti veren kuruluşlar, rent a car büyükçekmece rent a car büyükçekmece büyükçekmece rent a car ucuz araç kiralama - en uygun araba kiralama - en ucuz oto kiralama - en uygun rent  a car - en ucuz rent a car büyükçekmece rent a car firmaları uyguladıkları rezervasyon sistemleri ile hemen hemen dünyadaki tüm havaalanlarına ve şehirlerine yayılmış bir ağa sahiptir.

RENT A CAR  RENT A CAR BÜYÜKÇEKMECE


 
 

POYRAZ OTOMOBİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

 

©2014 Poyraz Oto Kiralama Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Uygulama KENAN YILMAZ