Anasayfa  Hakkımızda  Hizmetlerimiz  Araçlarımız  Fiyat Listesi  İletişim

  Tel : 0212 882 45 61 - 0532 067 93 30 - ARAÇLARIMIZ RENT A CAR SİGORTALIDIR.

ARAÇLARIMIZ


Renault Symbol (Dizel)

Renault Fluence (Dizel)

 Peugeot 301 (Dizel)

Citroen C-Elysee (Dizel)

Hyundai İ20 (Dizel)

Citroen C3 (Benzinli)

Ford Fiesta (Dizel)

Opel Corsa (Dizel)

Seat İbiza (Benzinli)

Volkswagen Polo (Dizel)

Renault Kangoo (Dizel)

Ford Courier (Dizel)

  OTOMATİK ARAÇLARIMIZ

Renault Clio 5 (Dizel)

Fiat Egea (Dizel)

Peugeot 208 (Dizel)

Renault Megan (Dizel)

Ford Focus Sedan (Dizel)

Ford Focus HB (Dizel)

Toyota Corolla (Dizel)

Volkswagen Jetta (Dizel)

Skoda Octavia (Dizel)

Volkswagen Passat (Dizel)

Volkswagen Golf 7 (Dizel)

Audi A3 Sedan (Dizel)

BMW 320i (Benzinli)

Mercedes C200 (Benzinli)

 

Oto kiralama, günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak ikiye ayrılabilir. Günlük kiralamada havalimanları ve turistik amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise firma kullanımları ağırlıklıdır. Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Oto kiralama hizmeti veren kuruluşlar, uyguladıkları rezervasyon sistemleri ile hemen hemen dünyadaki tüm havaalanlarına ve şehirlerine yayılmış bir ağa sahiptir.

POYRAZ OTOMOBİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ


ARACINIZ ADRESE TESLİM EDİLİR

İster Havalimanı ister Sabiha Gökçen veya başka adrese,  araçlarınız teslim edilir.  Ekonomik veya lüks araçlarımızla seyahat edebilme özgürlüğü ve ayrıcalığını yaşayın.

   

NAVİGASYONLU ARAÇLAR

Araçlarımızda Navigasyon Sistemi mevcuttur. Bu sayede gideceğiniz yeri kolayca bulabilir ve rahat yolculuk yapabilirsiniz. Navigasyon kullanımı hakkında Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

   

ÇOCUK YOLCU KOLTUĞU

Araçlarımızda Çocuklar için Araç Koltuğu bulunmaktadır. Bu nedenle yolculuğunuz sırasında, çocuğunuz sizinle birlikte bulunacaksa belirtmeyi unutmayınız. Müşteri Temsilcilerimiz, bu konuda size yardımcı olacaktır.

   

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİ

Yolculuğunuz süresince,  tüm beklentilerinizi karşılayacak özellikteki araçlarımızla, araç kasko sigortası güvencesinde sağlanan yol yardımı ile, yılın 365 günü hizmetinizdeyiz.

 

 

Poyraz Otomobil San. Ve Tic. Ltd. Şti  Günlük aylık yıllık araç kiralama, Filo araç kiralama,  Kurumsal araç kiralama,  Özel gün ve programlar için araç kiralama, Şoförlü araç kiralama, olarak Büyükçekmece de Hizmet vermekteyiz.

 

BÜYÜKÇEKMECE OTO KİRALAMA ŞİRKETLERİ

büyükçekmece oto kiralama şirketleri büyükçekmece oto kiralama fiyatları oto kiralama fiyatları büyükçekmece oto kiralama büyükçekmece araba kiralama şirketleri Oto kiralama, günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak ikiye ayrılabilir. Günlük kiralamada havalimanları ve turistik amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise firma kullanımları ağırlıklıdır. Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Oto kiralama hizmeti veren kuruluşlar, uyguladıkları rezervasyon sistemleri ile hemen hemen dünyadaki tüm havaalanlarına ve şehirlerine yayılmış bir ağa sahiptir.

RENT A CAR BÜYÜKÇEKMECE  RENT A CAR FİRMALARI BÜYÜKÇEKMECE


 
 

POYRAZ OTOMOBİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

 

©2014 Poyraz Oto Kiralama Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Uygulama KENAN YILMAZ